Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
The Perfect Heist

The Perfect Heist

Everwerks · 2013
3–660 min14+ év2.0/5 komplexitás5.8 BGG#25.798 BGG239
rövid válasz

Hogyan kell játszani: The Perfect Heist?

The Perfect Heist este un board game cooperativ/competitiv care surprinde entuziasmul formarii unei echipe alese de profesionisti pentru a da lovituri epice. Joci rolul unor hoti marunti hotarati sa devina cei mai infami creieri criminali din lume.

A(z) The Perfect Heist legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
The Perfect Heist doboz
hivatalos grafika · Everwerks

The Perfect Heist este un board game cooperativ/competitiv care surprinde entuziasmul formarii unei echipe alese de profesionisti pentru a da lovituri epice. Joci rolul unor hoti marunti hotarati sa devina cei mai infami creieri criminali din lume. Pentru a castiga, trebuie sa convingi prietenii — acei pistolari, escroci si veterani experimentati care sunt „prea batrani pentru asta” — sa se alature grupului tau si sa accepte misiuni tot mai indraznete pentru a-ti face un nume. Vei avea nevoie de abilitati si echipament pentru a supravietui. Insa, mai presus de toate, iti va trebui viclenie pentru a forma echipe cu ceilalti jucatori, pentru a reusi jafuri mari si a negocia partea ta din recompensa. Incheie si incalca intelegeri. Fureaza aliante sau tine-ti amicii ostatici. Doar cei mai notorii vor triumfa.

a játék anatómiája
Összetettség2.0 / 5
BGG értékelés5.8 / 10
Nyelvfüggőség
Sok szöveg — jelentős fordítás kell
Játékidő
60 min
Játékosok
3–6
Ajánlott életkor
14+ év
BGG rangsor
#25.798
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a The Perfect Heist?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a The Perfect Heist játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a The Perfect Heist játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a The Perfect Heist játékot?
A The Perfect Heist egy card game játék, 3–6 játékosnak, körülbelül 60 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a The Perfect Heist játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a The Perfect Heist játékot?
A The Perfect Heist 3–6 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy The Perfect Heist játszma?
Egy The Perfect Heist játszma körülbelül 60 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a The Perfect Heist?
A The Perfect Heist 14 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a The Perfect Heist?
A The Perfect Heist BoardGameGeek-bonyolultsága 2.0 az 5-ből.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: The Perfect Heist.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek