Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Tournament Tennis Davis Cup Singles

Tournament Tennis Davis Cup Singles

Realistic Games · 1940
230–60 min12+ év1Párok
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Tournament Tennis Davis Cup Singles?

Tournament Tennis is an Australian boardgame first advertised for sale in 1940. The game follows the rules of tennis with a playing board having an image of a Tennis court and players "to and fro" a ball (counter) by throw of a dice.

A(z) Tournament Tennis Davis Cup Singles legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Tournament Tennis Davis Cup Singles doboz
hivatalos grafika · Realistic Games

Tournament Tennis is an Australian boardgame first advertised for sale in 1940. The game follows the rules of tennis with a playing board having an image of a Tennis court and players "to and fro" a ball (counter) by throw of a dice.

Placement of the ball in an opponents court is determined by the number on the dice and numbered circles in the receivers court. The receiving player then rolls the dice and "returns serve" either along a Yellow line (odd number) or Black line (Even number). If the Yellow or Black line leads the ball out of court then the Server wins the point. If it stays in court then the first player rolls the dice again and continues until someone is out.

The game is scored as with actual Tennis with 6 games to a Set with a 3 or 5 Set match.

—user summary

a játék anatómiája
Hangulat
Párok
Játékidő
30–60 min
Játékosok
2
Ajánlott életkor
12+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Tournament Tennis Davis Cup Singles?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Tournament Tennis Davis Cup Singles játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Tournament Tennis Davis Cup Singles játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Tournament Tennis Davis Cup Singles játékot?
A Tournament Tennis Davis Cup Singles egy sports játék, 2 játékosnak, körülbelül 30–60 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Tournament Tennis Davis Cup Singles játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Tournament Tennis Davis Cup Singles játékot?
A Tournament Tennis Davis Cup Singles 2 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Tournament Tennis Davis Cup Singles játszma?
Egy Tournament Tennis Davis Cup Singles játszma körülbelül 30–60 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Tournament Tennis Davis Cup Singles?
A Tournament Tennis Davis Cup Singles 12 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?