Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Warhammer 40,000 (Tenth Edition)

Warhammer 40,000 (Tenth Edition)

Games Workshop Ltd. · 2023
2–660–240 min12+ év4.2/5 komplexitás7.5 BGG#6.209 BGG701PárokStratégia
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Warhammer 40,000 (Tenth Edition)?

Pentru Warhammer 40,000 (Ediția a zecea), fiecare element al acestui board game a fost revizuit și rescris complet pentru o experiență nouă și mai coerentă. Multe reguli au rămas neschimbate, însă toate au fost reevaluate și, dacă a fost necesar, adaptate pentru a funcționa impecabil.

A(z) Warhammer 40,000 (Tenth Edition) legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
Warhammer 40,000 (Tenth Edition) doboz
hivatalos grafika · Games Workshop Ltd.

Pentru Warhammer 40,000 (Ediția a zecea), fiecare element al acestui board game a fost revizuit și rescris complet pentru o experiență nouă și mai coerentă. Multe reguli au rămas neschimbate, însă toate au fost reevaluate și, dacă a fost necesar, adaptate pentru a funcționa impecabil. Cardurile de tip Datasheet pentru facțiunea ta conțin acum toate informațiile necesare pentru a juca. Toate directivele pentru armată sunt grupate pe o singură pagină dublă, existând mult mai puține Stratagems, relicve și reguli speciale de urmărit. Regulile universale revin în joc; indiferent dacă execuți un Dimensional Translocation sau pregătești un Death From Below, totul este acum un Deep Strike. Core Stratagems sunt mult mai reactive în a zecea ediție. Acest lucru înseamnă că vei aștepta mai puțin în timpul turei adversarului și vei avea mai multe ocazii de a ataca sau apăra, chiar și în timp ce oponentul își face mutările. Combat Patrol este noul mod pentru Warhammer 40,000. Acesta pune față în față conținutul unei cutii Combat Patrol și reprezintă o modalitate fantastică de a începe. Objective Control reprezintă o măsură a eficienței unei unități în a menține un punct.

a játék anatómiája
Összetettség4.2 / 5
BGG értékelés7.5 / 10
Hangulat
PárokStratégia
Játékidő
60–240 min
Játékosok
2–6
Ajánlott életkor
12+ év
BGG rangsor
#6.209
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Warhammer 40,000 (Tenth Edition)?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Warhammer 40,000 (Tenth Edition) játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Warhammer 40,000 (Tenth Edition) játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Warhammer 40,000 (Tenth Edition) játékot?
A Warhammer 40,000 (Tenth Edition) egy miniatures játék, 2–6 játékosnak, körülbelül 60–240 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Warhammer 40,000 (Tenth Edition) játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Warhammer 40,000 (Tenth Edition) játékot?
A Warhammer 40,000 (Tenth Edition) 2–6 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Warhammer 40,000 (Tenth Edition) játszma?
Egy Warhammer 40,000 (Tenth Edition) játszma körülbelül 60–240 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Warhammer 40,000 (Tenth Edition)?
A Warhammer 40,000 (Tenth Edition) 12 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Warhammer 40,000 (Tenth Edition)?
A Warhammer 40,000 (Tenth Edition) BoardGameGeek-bonyolultsága 4.2 az 5-ből.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: Warhammer 40,000 (Tenth Edition).

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek