Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Wer ist der Täter?

Wer ist der Täter?

Jumbo · 1989
2–1220 min10+ év1.2/5 komplexitás5.7 BGG#26.312 BGG110PartiCsalád
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Wer ist der Täter??

Căutat. Există 48 de suspecți pentru crimă, poți dezvălui ucigașul? Acest joc de societate conține 48 de cărți ce prezintă combinații de bătrân/tânăr/bărbat/femeie, în 4 culori, cu diverse arme.

A(z) Wer ist der Täter? legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
Wer ist der Täter? doboz
hivatalos grafika · Jumbo

Căutat. Există 48 de suspecți pentru crimă, poți dezvălui ucigașul? Acest joc de societate conține 48 de cărți ce prezintă combinații de bătrân/tânăr/bărbat/femeie, în 4 culori, cu diverse arme. Un jucător amestecă pachetul și extrage cartea de sus fără a o arăta celorlalți. Acesta este făptașul. Apoi, el ia următoarea carte și o plasează cu fața în sus pe masă, comparând-o cu cea a vinovatului. Dacă una dintre trăsături (bătrân/tânăr/bărbat/femeie/otravă/pumnal/pistol/albastru/verde/galben/maro) coincide, el declară că persoana de pe carte este suspectă. Dacă nu există nicio potrivire, anunță că individul este nevinovat. Procesul continuă până când cineva crede că a identificat criminalul. Dacă acuzatorul greșește, nu mai poate ghici până când un alt participant nu indică corect făptașul, câștigând 1 punct. Urmează un nou rundă, iar la finalul tuturor tururilor, cel cu cele mai multe puncte învinge. În caz de egalitate, se joacă o manșă suplimentară. Jucătorii acționează pe rând, iar cel mai bun detectiv câștigă.

a játék anatómiája
Összetettség1.2 / 5
BGG értékelés5.7 / 10
Hangulat
PartiCsalád
Nyelvfüggőség
Nincs szükség szövegre a játékban
🌐 angol nélkül is játszható
Játékidő
20 min
Játékosok
2–12
Ajánlott életkor
10+ év
BGG rangsor
#26.312
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Wer ist der Täter??
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Wer ist der Täter? játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Wer ist der Täter? játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Wer ist der Täter? játékot?
A Wer ist der Täter? egy card game játék, 2–12 játékosnak, körülbelül 20 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Wer ist der Täter? játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Wer ist der Täter? játékot?
A Wer ist der Täter? 2–12 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Wer ist der Täter? játszma?
Egy Wer ist der Täter? játszma körülbelül 20 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Wer ist der Täter??
A Wer ist der Täter? 10 éves kortól ajánlott.
Q7Mennyire összetett a Wer ist der Täter??
A Wer ist der Täter? BoardGameGeek-bonyolultsága 1.2 az 5-ből.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: Wer ist der Täter?.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek