Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
You Don't Have More Cows!

You Don't Have More Cows!

Fuller Flippers · 2006
2–615 min0+ év5.5 BGG6Gyerek
rövid válasz

Hogyan kell játszani: You Don't Have More Cows!?

From the publisher, "Enjoy three quick-playing card games for young children through adults. Trade, bluff and press your luck to collect the animals you need and score the most points.

A(z) You Don't Have More Cows! legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Újonnan nem kapható a boltokban
You Don't Have More Cows! doboz
hivatalos grafika · Fuller Flippers

From the publisher, "Enjoy three quick-playing card games for young children through adults. Trade, bluff and press your luck to collect the animals you need and score the most points."

Three games in one. New versions of: Spades, Black Jack, and Rummy with a farming theme that young children should enjoy.

a játék anatómiája
BGG értékelés5.5 / 10
Hangulat
Gyerek
Játékidő
15 min
Játékosok
2–6
Ajánlott életkor
0+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a You Don't Have More Cows!?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a You Don't Have More Cows! játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a You Don't Have More Cows! játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a You Don't Have More Cows! játékot?
A You Don't Have More Cows! egy animals játék, 2–6 játékosnak, körülbelül 15 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a You Don't Have More Cows! játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a You Don't Have More Cows! játékot?
A You Don't Have More Cows! 2–6 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy You Don't Have More Cows! játszma?
Egy You Don't Have More Cows! játszma körülbelül 15 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a You Don't Have More Cows!?
A You Don't Have More Cows! 0 éves kortól ajánlott.

Jelenleg egyik általunk követett bolt sem árulja újonnan: You Don't Have More Cows!.

Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek