Ugrás a tartalomhoz
howtoplay.ro
Totem Zen

Totem Zen

Djeco · 2014
2–415–0 min6+ év6.6 BGG58Gyerek
rövid válasz

Hogyan kell játszani: Totem Zen?

Game of skill: The box filled with wooden beads is placed on the center of the table. A challenge card is taken which indicates the totem to be realized with the beads.

A(z) Totem Zen legjobb árának megtalálásához a howtoplay.ro naponta összehasonlítja a romániai boltok ajánlatait.

Totem Zen doboz
hivatalos grafika · Djeco

Game of skill: The box filled with wooden beads is placed on the center of the table. A challenge card is taken which indicates the totem to be realized with the beads. As quick as possible and all together, the players rush forwards to pick the beads using their wands! Once all the pieces are recovered, they hurry to build the totem with their hands. The first player who is successful wins the card and records his score. At 20 points the game is won!

a játék anatómiája
BGG értékelés6.6 / 10
Hangulat
Gyerek
Játékidő
15–0 min
Játékosok
2–4
Ajánlott életkor
6+ év
Trișache-ból · ellenőrizve

Gyakori kérdések

Q1Mennyibe kerül a Totem Zen?
Egyetlen üzlet sem követi jelenleg a Totem Zen játékot. Nézd meg az Árak fület — beállíthatsz árriasztást, hogy értesülj, amikor megjelenik.
Q2Hol vehetem meg a legolcsóbban a Totem Zen játékot?
Nézd meg az Árak fület — a howtoplay.ro 7+ romániai társasjáték-üzlet ajánlatait gyűjti össze és követi az árak alakulását.
Q3Hogyan kell játszani a Totem Zen játékot?
A Totem Zen egy children's game játék, 2–4 játékosnak, körülbelül 15–0 percig tart. Nézd meg a Szabályok fület a felállításhoz, játékmenethez és pontszámításhoz, vagy kérdezz bármit a Totem Zen játékról a Trișache-tól — a howtoplay.ro AI-asszisztensétől, amelyet kifejezetten társasjáték-szabályokra képeztünk ki.
Q4Hány játékos játszhatja a Totem Zen játékot?
A Totem Zen 2–4 játékossal játszható.
Q5Mennyi ideig tart egy Totem Zen játszma?
Egy Totem Zen játszma körülbelül 15–0 percig tart. (Az első játszma nem számít. Sosem számít.)
Q6Hány éves kortól ajánlott a Totem Zen?
A Totem Zen 6 éves kortól ajánlott.
Mechanikák & kategóriák

Kiegészítők

Kellékek

Hasonló mechanikájú játékok

Hogyan számoljuk?